Agenda wedstrijden

Wedstrijden 2018

07 jan

Snertloop, Krimpen aan den IJssel

info
20 jan

2e Lekbongerdcross, onderdeel van de Avantri Crosscompetitie.

Locatie: VERPLAATST NAAR SPRINGERPARK

info
21 jan

RAG-cross in het Loetbos, korte cross mogelijk (1800 meter)
Inschrijven vanaf 09.00 uur bij de Hooiberg in de Loet, start om 09.45uur.
Om 10.00uur is de start van de cross over, naar keuze, 4,2km, 8,4km, 12,6km, 16,8km en 21km. 100 min na het startschot wordt het parcours gesloten. 
Deelname gratis, voor de eerste 50 aanmeldingen is een herinnering beschikbaar gesteld door Garagebedrijf Terlouw uit Bergambacht.

02 feb

NK Masters indoor dag 1, Omnisport Apeldoorn

info
03 feb

NK masters indoor dag 2, Omnisport Apeldoorn

info
04 feb

NK masters indoor dag 3, Omnisport Apeldoorn

info
10 feb

4e Parkcross, onderdeel van de Avantri Crosscompetitie. Locatie: Springerpark.

10 feb

NK AB junioren dag 1, Omnisport Apeldoorn

info
11 feb

Tien van Rodenburg, Lekkerkerk 1e wedstrijd Superprestige Klassement

info
11 feb

NK AB junioren dag 2, Omnisport Apeldoorn

info
17 feb

5e wedstrijd ZHM crosscompetitie

17 feb

Nk indoor senioren dag 1, Omnisport Apeldoorn

18 feb

NK indoor senioren dag 2, Omnisport Apeldoorn

11 mrt

Halve Natuurmarathon, Lekkerkerk. 2e wedstrijd SP

18 mrt

De 5 tot 50 van Krimpen

info
08 apr

Rotterdam Marathon

info
20 apr

AV-Loop, Schoonhoven
Afstand: 1 Engelse Mijl
Inschrijven van 18.45 tot 19.15 uur
Eerste start: 19.30 uur
Zowel voor wedstrijdloper als trimmer.

21 apr

1e ZHM Pupillencompetitie - Reeuwijk

21 apr

1e ZHM CD Blokmeerkamp - Zoetermeer

22 apr

1e Senioren competitie, poule 12

29 apr

NK werp5kamp Masters, Zutphen

10 mei

Hemelvaartsdagloop, Lekkerkerk. 4e wedstrijd SP

19 mei

2e CD Competitie

25 mei

2e ZHM CD Blokmeerkamp, Boskoop/Waddinxveen

25 mei

AV-Loop, afstand 2000meter, inschrijven van 18:45 tot 19:15 uur, start 1e serie 19:30 uur. Deelname gratis.

26 mei

2e ZHm Pupillencompetitie, Reeuwijk

27 mei

2e Senioren Competitie, poule 12

01 jun

Nk Masters, Gouda dag 1

info
02 jun

Nk Masters, Gouda dag 2

03 jun

Nk Masters, Gouda dag 3

08 jun

1e Avondwedstrijd Avantri. 3000 meter telt mee voor de SP

info
15 jun

Nk junioren AB, dag 1 Emmeloord

info
16 jun

Nk junioren AB, dag 2 - Emmeloord

info
16 jun

5 regio Ontmoeting - Gouda

Is op uitnodiging van regio Zuid-Holland Midden

17 jun

Nk junioren AB, dag 3 - Emmeloord

info
22 jun

3e ZHM CD Blokmeerkamp - Boskoop/Waddinxveen

22 jun

Nk Senioren, dag 1 - Utrecht

info
23 jun

Nk Senioren, dag 2 - Utrecht

info
23 jun

3e ZHM Pupillen competitie - Lisse

24 jun

Nk Senioren, dag 3 - Utrecht

info
29 jun

Afstand: 5000m. Inschrijven van 18.45 tot 19.15 uur, eerste start om 19.30 uur.
Er wordt gelopen met tweetallen, waarbij je om en om een ronde loopt.
Heb je niemand om mee te koppelen dan koppelen wij je wel ter plaatse.

30 jun

ploegen competitie CD junioren

30 jun

EMM Polderrun, Ouderkerk aan den IJssel
10 kilometer met diverse obstakels. Aanvang 14.00u bij clubgebouw ijsclub.
Kleed- en douchegelegenheid aanwezig.

01 jul

3e ronde Senioren Competitie

07 jul

Avantri Meerkampen, dag 1 - Schoonhoven

info
08 jul

Avantri Meerkampen, dag 2 - Schoonhoven

info
02 sep

8e Nazomerloop - Schoonhoven

info
04 sep

VakantieKiloloop,

Krimpen aan den IJssel, aanvang 20.00 uur.

info
07 sep

2e Avondwedstrijd - Schoonhoven

info
09 sep

Promotie/degradatie wedstrijd Senioren competitie

15 sep

4e ZHM Pupillen Competitie - Gouda

15 sep

4e ZHM CD Blokmeerkamp - Gouda

06 okt

Clubkampioenschappen Avantri - 5000m telt mee voor SP

info
07 okt

50e Langs de Gouweloop, Waddinxveen

info
20 okt

Herfstloop - Lopik, telt mee voor de SP

info
27 okt

43e dijkloop, telt mee voor de SP

info
03 nov

Flora cross - Boskoop

17 nov

Reeuwijksehout cross - Reeuwijk

24 nov

1e Parkcross, Springerpark

info
08 dec

Gouda Cross - Cross

15 dec

2e Parkcross, Springerpark

info
31 dec

36e Oliebollenloop

info

 

 

Zoeken



Website sponsors