Trainingstijden 1-3-2021 t/m 25 oktober 2021

Let op: bij weercode ROOD vervallen alle trainingen, zowel binnen als buiten. Bij weercode ORANJE wordt bekeken of de training wel of niet doorgaat. Raadpleeg de Avantri-website of de trainer.

Tijdens schoolvakantie wordt er aan de pupillen en CD junioren geen training gegeven.

Ivm de richtlijnen voor de Corona zijn sommige trainingstijden van de Pupillen en Junioren aangepast.

Maandag
Tijd Locatie Groep Trainer
17.30- 18.30 Stormbaan JM Pupillen C en B


Tijmen vdr Hek
Simone Zwijnenburg, Eline Brand

Emilie vdr Spek

18.30- 19.30

 

Stormbaan
JM Pupillen A1 + A2

Marillion Zwijnenburg, Eline Brand,            Jessica de Pater

Luuk vdr Velde

19.00-20.00 Stormbaan MILA groep
(junioren,
neo-senioren)
Ad Verhoeff of
Vincent Hoek
19.15 -20.15 Stormbaan VB-groep Wim van Beuzekom
19.30- 21.00 Stormbaan Loopgroep (B-niveau) Alexandra Lingen
19.30- 21.00 Stormbaan Jongens A/B/C +
heren senioren
zelfstandig
19.30- 21.00 Stormbaan Meisjes A/B/C +
dames senioren
zelfstandig
       
Dinsdag
Tijd Locatie Groep Trainer
18.30- 19.30 Stormbaan JM junioren D, JM junioren C1

Marillion Zwijnenburg of
Rob Zwijnenburg,        Daniëlle Wooning          Luuk vd Velde

19.45 - 21.00 Stormbaan JM junioren B + JM Junioren C2

Marillion Zwijnenburg of
Rob Zwijnenburg,

Jeroen van Harmelen

       
Woensdag
Tijd Locatie Groep Trainer

16.30 - 17.25

 

Stormbaan JM  Fitkids + JM mini 

Annabel Rem,        Simone Zwijnenburg 

Emilie vdr Spek 

17.30 - 18.30 Stormbaan JM pupillen C en B

Tijmen vdr Hek,
Annebel Rem            Eline Brand

18.30 - 19.30

 

Stormbaan JM pupillen A1 + A2

Bor van den Berg,
Eline Brand,
Rob Zwijnenburg

Branco van Driest

19.30 - 21.00 Stormbaan JM junioren AB + C2
senioren en masters
Frans van der Ham,
Rob Zwijnenburg, 
19.30 - 21.00 Stormbaan Loopgroep (A-niveau) Vincent Hoek of
Ad Verhoeff
20.00 - 21.15 Stormbaan Loopgroep (B-niveau) Stefanie Lorwa      Yvonne van den Hoeven
       
Donderdag
Tijd Locatie Groep Trainer
19.00 - 20.00 Stormbaan JM junioren D + C1

Luuk vdr Velde      Ronald van den Berg, Daniëlle Wooning

19.30 - 21.00 Stormbaan
Loopgroep Basis
(C-niveau)

per week wisselende trainer: 
Ab de Kluijver,
Aad van der Poel,
Janet Rietveld,               
Robert Hoek
Jacqueline Ophorst

       
Zondag
Tijd  Locatie Groep Trainer
9.00 - 10.30 Stormbaan Loopgroep

Per week wisselende trainer:
Aad van der Poel,
Ab de Kluijver,
Janet Rietveld,
Robert Hoek,        Alexandra Lingen

 

Zoeken



Website sponsors