Clubkampioenschappen 2018

Datum: 06 oktober 2018
Plaats: Schoonhoven

Senioren mannen - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 110mH Speer Ver Punten totaal      
1 1996 Xander de Ruiter Avantri DNS DNS 39,87 4,66 759      
Jongens Junior A - Meerkamp              
# Snr Naam Vereniging 1000m 110mH Speer Ver Punten totaal      
1 1242 Jeroen van Harmelen Avantri 03:07,2 20,2 47,69 5,04 1854 CLUBKAMPIOEN JjunAB/MSEN
2 1241 Daan Bakker Avantri 03:49,6 20,4 29,31 4,92 1219      
Jongens Junior B - Meerkamp                
# Snr Naam Vereniging 1000m 110mH Speer Ver Punten totaal      
1 1245 Bor van den Berg Avantri 03:22,3 17,9 35,9 5,17 1771      
2 1246 Mischa Rook Avantri 03:18,4 20,1 31,73 4,63 1455      
# Snr Naam Vereniging 1000m 100mH Speer Ver Punten totaal      
1 1248 Carlo van Driest Avantri 03:27,2 16,2 23,77 4,85 2080      
2 1247 Alek Broek Avantri 03:34,4 21,6 15,67 3,69 1316      
3 1249 Friso Schouten Avantri DNS 21 27,07 4,42 1250      
4 1539 Lucas de Waal Avantri DNF 22,5 20,59 3,55 894      
Jongens Junior D - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 80mH Speer Ver Punten totaal      
1 1541 Danilo van Driest Avantri 03:27,8 15,1 19,98 4,25 1661      
2 1543 Michano Van der Krogt Avantri 03:58,1 15,3 15,74 4,16 1372      
3 1542 Tijmen van der Hek Avantri 03:53,5 16,9 18,98 3,62 1244      
4 1540 Berto Anker Avantri 04:40,6 17,8 21,85 3,39 1000      
5 1544 Stijn Maaskant Avantri 04:15,9 18,5 13,51 3,34 878      
6 1545 Henri Vennix Avantri 03:57,8 19,5 13,02 3,17 866      
Jongens Pupil A1 - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 60mH Kogel Polsver Punten totaal      
1 1917 Daniek Eikelenboom Avantri 04:05,6 11 6,23 2,97 1574      
2 1921 Yannick van der Velde Avantri 03:56,4 11,7 6,74 2,48 1478      
3 1919 Dean Korbee Avantri 04:22,3 11,5 6,85 2,33 1359      
4 1916 Mark Bode Avantri 04:23,8 13,1 5,29 1,90 1027      
5 1922 Pieter Vennix Avantri 04:39,3 14,3 5,6 2,01 923      
6 1918 Jeremy Kirchhoff Avantri 05:19,8 13,8 4,19 1,83 700      
7 1920 Tobias Pronkhorst Avantri 05:28,1 19,2 4,57 1,66 466      
Jongens Pupil A2 - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 60mH Kogel Polsver Punten totaal      
1 1924 Duncan Tronchet Avantri 04:15,2 11,1 7,97 2,75 1576      
2 1923 Ruben Speksnijder Avantri 04:20,4 12,5 6,28 2,75 1322      
Jongens Pupil B - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 1000m Vortex Ver Punten totaal      
1 1926 Luca van Buren Avantri 7,8 03:58,6 29,65 3,06 1543      
2 1930 Wessel Jansen Avantri 7,4 03:55,1 14,07 3,50 1506      
3 1925 Peter de Bruin Avantri 7,7 03:56,8 21,89 3,14 1488      
4 1932 Swen van Schaik Avantri 8,7 04:03,7 19,72 2,88 1220      
5 1928 Enzo Dankers Avantri 8,2 04:37,3 17,09 2,50 1040      
6 1931 Timo Nobel Avantri 9,1 04:20,9 11,13 3,09 995      
7 1927 Levi van Buren Avantri 10,2 05:08,6 11,18 2,08 508      
8 1929 Lucas van der Ende Avantri 9,2 06:26,5 8,64 2,16 425      
Jongens Pupil C - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 600m Vortex Ver Punten totaal      
1 1935 Frank Verwaal Avantri 8,9 02:18,2 17,34 2,92 1119      
2 1933 Twan van Duuren Avantri 9,0 02:27,1 8,58 2,62 820      
3 1934 Rowan Tronchet Avantri 9,2 02:37,7 12,87 2,29 739      
Jongens Pupil E - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 400m Bal Hoog Punten totaal      
1 1938 Sami El Ferdoussi Avantri 10,4 01:44,9 12,43 0,75 379      
2 1939 Ties van Wijngaarden Avantri 12,1 02:04,0 10,15 0,60 204      
3 1937 Safouan Benamar Avantri 11,9 01:57,2 9,68 0,55 158      
Jongens Pupil Mini - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 600m Bal Hoog Punten totaal      
1 1944 Jop Timmermans Avantri 8,5 02:25,5 21,24 0,90 1138      
2 1940 Vic Gollmer Avantri 8,8 02:43,9 16,29 0,80 828      
3 1941 Joep Jongsma Avantri 9,3 02:33,7 7,76 0,70 598      
4 1942 Owen Korbee Avantri 9,7 03:26,5 16,36 0,75 516      
5 1943 Kay de Ruijter Avantri 10,6 02:39,2 11,05 0,70 494      
Senioren vrouwen - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 800m 100mH Speer Ver Punten totaal      
1 1999 Marillion Zwijnenburg Avantri 02:47,8 18,6 22,51 4,05 1547      
2 1998 Carolien de Pater Avantri 03:08,3 20,4 23,92 4,44 1318      
Meisjes Junior A - Meerkamp
                 
# Snr Naam Vereniging 800m 100mH Speer Ver Punten totaal      
1 1959 Laurene Brobbel Avantri 02:57,6 17,4 28,47 4,83 1876 CLUBKAMPIOEN MjunAB/VSEN
Meisjes Junior B - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 800m 100mH Speer Ver Punten totaal      
1 1960 Rowena Spelt Avantri 03:11,6 19,5 29,32 4,18 1403      
2 1961 Danielle Wooning Avantri 02:56,5 DNF 26,24 4,84 1320      
Meisjes Junior C - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 80mH Speer Ver Punten totaal      
1 1962 Fee Steehouwer Avantri 03:34,8 15,1 17,6 4,23 1566      
Meisjes Junior D - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 60mH Speer Ver Punten totaal      
1 1963 Annabel Rem Avantri 04:21,8 13,7 14,02 3,50 949      
Meisjes Pupil A1 - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 60mH Kogel Polsver Punten totaal      
1 1964 Isolde de Koster Avantri 04:27,3 12,2 3,59 2,26 1037      
2 1965 Susanne Van der Spek Avantri 04:50,8 14 4,32 2,55 925      
Meisjes Pupil A2 - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 1000m 60mH Kogel Polsver Punten totaal      
1 1975 Evi de Ruijter Avantri 03:57,7 11,2 7,22 2,84 1622      
2 1974 Fleur Rietveld Avantri 03:51,1 10,7 5,26 2,84 1592      
3 1970 Merel Kuijf Avantri 04:01,9 11,2 6,03 2,76 1516      
4 1968 Tessel Arts Avantri 04:40,8 12,6 4,88 2,45 1086      
5 1967 Benthe Arts Avantri 04:47,1 12,5 4,77 2,42 1060      
6 1969 Yara van Buren Avantri 04:29,6 12,2 3,91 2,22 1046      
7 1966 Assia Ait si mhand Avantri 04:47,3 12,8 4,13 2,49 1001      
8 1976 Lynn Stolk Avantri 05:06,8 12,9 4,18 2,48 934      
9 1972 Nikki Lorwa Avantri DNS 16,8 4,24 2,33 500      
# 1973 Sara Nas Avantri 05:41,4 16,9 3,86 1,81 435      
# 1971 Anniek Lekkerkerker Avantri DNS DNF DNS 2,56 230      
Meisjes Pupil B - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 1000m Vortex Ver Punten totaal      
1 1982 Rosalie Verhoef Avantri 7,5 03:59,3 23,67 3,43 1592      
2 1979 Alyshia Flamand Avantri 7,7 04:24,9 13,17 3,18 1239      
3 1977 Suzanne Bulle Avantri 7,9 DNF 13,36 3,09 885      
4 1980 Emma Oortwijn Avantri 8,6 04:55,9 12,05 2,69 873      
5 1978 Ouiam el Ferdoussi Avantri 9,1 05:01,5 9,06 2,44 681      
6 1981 Zoë Stolk Avantri 8,7 06:13,5 8,65 2,30 520      
Meisjes Pupil C - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 600m Vortex Ver Punten totaal      
1 1985 Minke van Dijk Avantri 8,0 02:26,2 13,86 2,74 1093      
2 1988 Aiden de Koster Avantri 8,3 02:21,3 8,96 2,77 999      
3 1986 Anouk Eikelenboom Avantri 9,0 02:33,3 11,65 2,63 839      
4 1987 Elena van Kleef Avantri 8,8 02:34,2 9,16 2,49 782      
5 1983 Soraya Ait si mhand Avantri 9,4 02:39,1 7,2 2,28 590      
6 1984 Laura van Deursen Avantri 10,4 02:39,3 9,6 2,10 499      
Meisjes Pupil E - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 400m Bal Hoog Punten totaal      
1 1990 Roos Verstraten Avantri 11,7 02:04,9 2,75 0,70 122      
2 1989 Amanda van Deursen Avantri 12,0 02:04,6 3,17 0,65 86      
Meisjes Pupil Mini - Meerkamp                  
# Snr Naam Vereniging 40mh 600m Bal Hoog Punten totaal      
1 1994 Finne Haanstra Avantri 8,9 02:29,0 9,81 0,80 799      
2 1991 Kyra Bogaard Avantri 10,8 02:41,9 13,03 0,90 657      
3 1993 Amira el Ferdoussi Avantri DNF 03:00,5 9,92 0,90 497      
4 1992 Maren de Bruin Avantri 10,0 02:42,9 7,51 0,75 493      
5 1995 Fiore Middag Avantri 11,4 03:19,3 7,34 0,70 217      
Jongens Junior B - 1000 meter                  
# Snr Naam Vereniging 1000m              
1 1244 Natnael Meij Avantri 03:00,0              
Meisjes Junior C - 1000 meter                  
# Snr Naam Vereniging 1000m              
1 2000 Sura Melescheba Avantri 03:49,3              
Masters mannen - 1000 meter                  
# Snr Naam Vereniging 1000m              
1 1945 Albert Bosma Avantri 04:23,3              
2 1946 Jos Koeleman Avantri 04:25,7              
Jongens Junior A - 5000 meter                  
# Snr Naam Vereniging 5000m              
1 1243 Filimon Melescheba Avantri 17:55,9 CLUBKAMPIOEN 5000M MANNEN      
Senioren mannen - 5000 meter                  
# Snr Naam Vereniging 5000m              
1 1997 Vincent Uilenberg Avantri 20:59,6              
Masters mannen - 5000 meter                  
# Snr Naam Vereniging 5000m              
1 1950 Albert de Kluijver Avantri 19:26,0              
2 1948 Remco Haanstra Avantri 19:59,3              
3 1952 Derk Roest Avantri 21:06,2              
4 1953 Pieter van Rossum Avantri 22:13,1              
5 1956 Hans van der Waal Avantri 22:51,1              
6 1949 Nico van den Heuvel Avantri 23:10,2              
7 1947 Edo van Gink Avantri 23:18,1              
8 1945 Albert Bosma Avantri 24:36,4              
9 1946 Jos Koeleman Avantri 24:45,8              
# 1954 Charles van Van IJsselmuide Avantri 27:29,8              
  1955 Arie Visser Avantri DNF              
  1951 Aad van der Poel Avantri DNF              
Masters vrouwen - 5000 meter                  
# Snr Naam Vereniging 5000m              
1 1958 Janet Rietveld-Noomen Avantri 23:42,4 CLUBKAMPIOEN 5000M VROUWEN      
2 1957 Alexandra Lingen Avantri 26:02,4              

 

Zoeken



Website sponsors