HalveZolenLoop


Wedstrijdverslag

29 november 2015
Krimpen aan den IJssel


De HalveZolenLoop, georganiseerd door MTK Krimpen aan den Lek, dat leek mij wel wat. Zand, stroken gras, grindpaden en stukken asfalt in een parcours van 10 km. De NK veldloop voor ambtenaren in maart had ook deze ingrediënten en was erg leuk om te doen. En de naam Halve Zool trok mij wel aan. De start en finish was bij de surfplas. Voor mij nieuw terrein dus een uitdaging. Geen zacht herfstweer maar een lekkere wind, regen en 9 graden. En de nieuwslezer op de radio had het over code Oranje, dit betekent het ideale loopweer.

Bij de inschrijving kwam ik meerdere halve zolen tegen van avantri,: Ab, Arie, Anne, Derek, Harold Janet, Koos, Patrick, Robert, Tiny en Wim. Met z’n allen gingen we op weg naar de surfplas. Het parcours bestond uit twee rondjes van 5km. Dit werd door twee HalveZolen van MTK uitgelegd.

De start begon met twee kleine rondjes waardoor je twee keer over een zandstrandje moest ploeteren. Daarna een stuk asfalt, stuk gras en het grootste gedeelte over grindpad. In de eerste ronde was het nog droog maar in de tweede ronde begon het lekker te regenen en trok de wind aardig aan. Heerlijk weer om te bikkelen tegen de wind en regen. Ik vond het een super parcours en heb er van genoten. Mijn focus, een dame die ik tijdens de 11,2km Vlinderloop in Houten ook tegenkwam, kon ik op het laatst nog inhalen. Dat gaf een goed gevoel, voor mij de tweede keer de 10km onder het uur.

Complimenten voor de organisatie, de eerste HalveZolenLoop was een succes. Goede wegaanduiding en een hoop nat geregende vrijwilligers.

Gelukkig konden wij ons lekker douchen in de nabij gelegen MyHealthClub, die in de dameskleedkamer een extra verassing hadden. Namelijk douchen met Sinterklaas en Zwarte Piet.

Na afloop gezellig met z’n allen wat gedronken en werden de echte Halve Zolen van Avantri in het zonnetje gezet. Dit waren Anne (3e - 5km), Robert (1e - 5km), Derk (3e - 5km) en Janet (1e - 10km).

Nog even op de site gekeken bij MTK maar daar staat een echte HalveZolen uitslag:
Als gevolg van technische problemen (i.v.m. de regen) worden de uitslagen pas vanavond verwacht. Vast computer vergeten binnen te zetten ;)

 

De echte HalveZolen van Avantri, Robert en Janet beide nummer 1 ;)

 

 

 

Zoeken



Website sponsors